Unutulmayacak çocukluk anıları

Cumba Çocuk Parti Evi, çocuklarınızın özel günlerini dilediği gibi yaşayabilmesi için rahat bir ortam ve mekanı isteğe göre dizayn edebilme ayrıcalığı sunuyor. Parti Evi’nin tasarımı ve günün detayları, çocuğunuzun beğeneceği ya da dilerse kendi hazırlayacağı bir konsepte göre tasarlanıyor. Özel günlerinde çocukların keyfine, tercihe göre oyun koçları ya da palyaçolar eşlik ediyor. 16 yetişkin ve 16 çocuk kapasiteli mekanda, Cumba Çocuk mutfağından çıkan sağlıklı lezzetler, çocukların eğlencesine tat katıyor.

Parti Evi’nde geçirilen keyifli zamanlar, çocuğunuza unutulmaz anılar bırakıyor.


Doğum Günü Partisi

doğum günü partisi


Animasyon gösterisinin bol olduğu, standart doğum günlerinden uzak bir eğlence arıyorsanız, içeriğinde kukla gösterisinden sihirbazına, pinyatasından temalı ürünlerine, balon süslemesinden palyaçosuna kadar kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimiz ile şimdiden eğlenmeye, neşeli zamanlar geçirmeye ve bol kahkahaya hazır olun!

Pantomim, Ateşbaz, Uzunadam ve Sihirbaz

pantomim, ateşbaz, uzunadam ve sihirbaz


El çabukçuluğuyla sihirbazımız,uzun boyuyla tahta bacağımız,sessiz oyunuyla pantomim gösterimiz ve dev alevleriyle ateşbazımız organizasyonlarınıza heyecan katmakta!

Dev Balon Paylaço - Yüz Boyama

dev balon paylaço - yüz boyama


Başta Ankara olmak üzere ve diğer tüm illerde düzenlemek istediğiniz doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, düğün ve sünnet organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, yılbaşı partisi gibi organizasyonlarınızı tecrübeli palyaço kadromuz ile dahada eğlenceli hale getiriyoruz..

Masal Kahramanları

masal kahramanları


Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Parti Evi

parti evi


Sizin seçeceğiniz konseptin yanı sıra, tasarımcı çocuk atölyesindedesteklenmiş çizimlerle çocuğunuzun kendi sanatıyla ortaya çıkmış özel birdoğum günü imkanı da sunuyoruz. Çocuğunuz kendi özel tasarımı ile tabak, masaörtüsü, duvar süslemesi ve en önemlisi pastasını yapabilir, kendi doğum gününükendisi süsleyebilir.